Pakavimo ir ženklinimo sprendimai > Spauda > Etikečių (lipdukų) spausdintuvai > Programos ir priedai etikečių spausdintuvams

PROGRAMOS IR PRIEDAI ETIKEČIŲ (LIPDUKŲ) SPAUSDINIMUI

Etikečių (lipdukų) spausdinimui reikalingas ne tik spausdintuvas ir žaliavos. Ne mažiau svarbi yra programa, kuria maketuojamos etiketės.

Kartais maketavimui naudojamos programos Corel Draw ir MS Word. Iš jų spausdinimas vykdomas per Windows draiverį. Tinka tekstams spausdinti, bet netinka – barkodams. Brūkšniniai kodai šiose programose įvedami „true type“ šriftais, bet norint įrašyti paskutinį brūkšninio kodo skaičių - kontrolinį skaičių - turite jį žinoti arba apskaičiuoti pagal sudėtingus algoritmus.

Dažnai maketavimui naudojamos nemokamos programos, kurias spausdintuvų gamintojai prideda prie spausdintuvų. Jos turi ribotas galimybes ir „pririša“ vartotoją prie konkretaus gamintojo arba net konkretaus spausdintuvo modelio.

Rekomenduojame iš karto įvertinti ir numatyti tam tikrą sumą profesionalios maketavimo spausdinimo programos (-ų) įsigijimui. Šios programos tam tikrą laikotarpį gaus nemokamus atnaujinimus, palaikys visus spausdintuvus (net tuos, kuriuos įsigysite kažkada ateityje), bus patogesnės naudojimui, turės daugiau maketavimo galimybių.

Kompanijos „EuroPlus“ programiniai paketai palaiko beveik visus pasaulyje gaminamų etikečių spausdintuvus. Su šiuo programiniu paketu nesudėtinga pakeisti sugedusį ar netikusį spausdintuvą nauju, nebūtinai to paties gamintojo.

„EuroPlus“ programiniai paketai:

  • „NiceLabel Designer Express“ versija turi mažiausias maketavimo galimybes, bet kainuoja mažiausiai, turi EAN 128 brūkšninių kodų (barkodų) kūrimo vedlį, bei palaiko spausdinimo galimybę iš mažos MS Excel duomenų bazės;
  • „NiceLabel Designer Pro“ turi didesnes maketavimo galimybes: įvairių šriftų pasirinkimą viename tekste, tarpų tarp eilučių ir raidžių reguliavimą, šriftų glaudinimą, vidinių spausdintuvo šriftų išnaudojimą kintamai informacijai spausdinti, bet kokio brūkšninio kodo įvedimą, paveikslėlio įvedimą. Šios programos demonstracinę versiją galite parsisiųsti.
  • „NiceLabel Automation Easy“ (su Designer Pro dalimi) – galingiausias programinis paketas, kuris leidžia sukurti bet kokią etiketę bei leidžia sukurti aplikaciją – apipavidalinti vartotojo sąsają taip, kad vartotojui būtų paprasta ir patogu, kad vartotojas matytų tik tai, kas reikalinga, o procesai kuriantys etiketę (ieškantys duomenų iš įvairių kitų programų ir duomenų bazių) – vyktų slaptai.

SERVISAS

Atsiradus būtinybei remontuoti spausdintuvą, remontą atliekame tam pritaikytoje ir visais reikiamais įrankiais aprūpintoje laboratorijoje. Be to, mūsų technikus galima pasikviesti remontui į spausdintuvo instaliacijos vietą. Mes garantuojame kokybišką jūsų spausdintuvo remontą!

Skambinkite mums - (5) 205 28 61

Klauskite mūsų

Užpildykite užklausos formą ir mes atsakysime į ją artimiausiu metu.