2010 m.

2010-04-08

UAB „PakMarkas“ paskelbta „Metų darboviete 2009“

Lietuvoje jau trečiąkart apdovanotos labiausiai prie socialinės gerovės kūrimo ir neigiamo poveikio aplinkai mažinimo prisidedančios verslo įmonės. Smulkių ir vidutinių verslo įmonių kategorijoje UAB „PakMarkas“ buvo pripažinta „Metų darboviete 2009“.
 
„Metų darbovietės“ nominacijoje buvo apdovanotos įmonės, kurios sugebėjo pasirengti krizei, greitai reagavo į iššūkius ir darbuotojų iniciatyvą, krizės išbandymus sprendė kurdamos naujas darbo vietas, išsaugodamos papildomas darbuotojų garantijas ir darbo užmokesčio lygį.
 
UAB „PakMarkas“ buvo apdovanota šiuo prizu už geras gamybines darbo sąlygas ir neformalų požiūrį į žmogų.


 

 
Nacionalinį atsakingo verslo apdovanojimą inicijuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje bei Ūkio ir Aplinkos ministerijomis.
 
Nugalėtojams apdovanojimai buvo įteikti pagal tris nominacijas — „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkosaugos įmonė“ — bei pagrindinis prizas — „Socialiai atsakinga įmonė 2009“.
 
Apdovanojimai šiais metais susilaukė didžiausio įmonių dėmesio nuo šios iniciatyvos pradžios 2007 – aisiais. Gautos 69 paraiškos iš 40 įmonių. Populiariausia tarp pareiškėjų — Metų darbovietės nominacija, kuriai buvo pateikta net 30 paraiškų.
 
Metų darbovietės apdovanojimą UAB „PakMarkas“ generaliniam direktoriui Virginijui Gumbaragiui įteikė Jungtinių Tautų vystymo programos Lietuvoje vadovė Lyra Jakulevičienė bei socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas.
 
UAB „PakMarkas“ 2005 m. prisijungė prie Jungtinių Tautų inicijuoto Pasaulinio susitarimo (angl. Global Compact) įsipareigodama savo veikloje laikytis dešimties Pasaulinio susitarimo principų. Šiais principais verslo įmonės skatinamos vykdyti savo veiklą remiantis žmogaus teisių, darbuotojų teisių ir aplinkos apsaugos principais bei neprisidėti prie korupcijos paplitimo.

ParMarkas