2004 m.

2004-02-10

Šiemet PakMarkas suplanavo investuoti 4 mln. litų

Pernai daugiau nei 4 mln. litų naujausių technologijų įsigijimui skyrusi pakavimo ir žymėjimo sprendimų bendrovė “PakMarkas” šiemet numačiusi nemažinti investicijų tempų ir į gamybos modernizavimą, naujų produktų kūrimą bei naujų rinkų įsisavinimą investuoti dar apie 4 mln. litų.

Pernai viena lyderiaujančių Lietuvoje pakavimo ir etikečių gamybos bendrovė “PakMarkas” iš italų bendrovės “Omet” už 3 mln. litų įsigijo naują etikečių spausdinimo įrangą, taip pat už 1,35 mln. litų pirko kol kas vienintelę tokią Rytų Europoje “Du Pont” “Cyrel FAST” spaudos formų gamybos liniją bei BARCO lazerinio graviravimo mašiną su moderniausia programine įranga.

Be šių investicijų spalį “PakMarkas” baigė diegti aplinkos apsaugos vadybos sistemą ISO 14001, kurią įsisavinti užtruko lygiai metus ir įmonei kainavo virš 10.000 litų.

“Šiemet išlaikysime prieš metus užsibrėžtą kryptį – gamyboje diegti naujausias technologijas, išnaudoti inovacijas savo konkurencingumui didinti ir panaudojant patirtį bei, nuolat keldami kvalifikaciją, stiprinsime savo pozicijas tiek Lietuvos, tiek beatsiveriančios Europos Sąjungos rinkoje”, — sako “PakMarko” rinkodaros direktorius Ronaldas Vaitiekūnas.
Anot specialistų, pakavimo ir etikečių rinkos augimas Lietuvoje stabilizavosi ir šis sektorius perėjo į brandos etapą. Tai reiškia, kad didės vidinė konkurencija, o toliau sėkmingai veikti norinčioms bendrovėms ypatingą dėmesį reikės skirti veiklos efektyvumo didinimui bei naujų inovatyvių sprendimų paieškai.

Šiemet “PakMarkas” yra suplanavęs apyvartą padidinti apie 15%. Pernai “PakMarko” apyvarta siekė 41,9 mln. litų ir buvo 8,6 proc. didesnė nei 2002 m. Toliau gerinti veiklos rezultatus 2004 m. bendrovei padės ir pernai “PakMarke” vykdyta restruktūrizacija.

Apie UAB “Pakmarkas”:

1994 metais įkurta UAB “PakMarkas” Lietuvos ir užsienio rinkoms teikia pažangius pakavimo ir prekių ženklinimo sprendimus. Nuo 1995 m. veikia “PakMarko” dukterinė įmonė Rygoje. 2002 m. rugsėjį “PakMarkas” įdiegė pagal ISO 9001 standartus sertifikuotą kokybės valdymo sistemą, o 2003 m. spalį — aplinkos apsaugos vadybos sistemą ISO 14001. “PakMarko” interneto puslapis ir naujienų archyvas – www.pakmarkas.lt.

ParMarkas