KARJERA

Šiandien ieškome šių specialistų: 

Įmonės sėkmės faktorius – profesionalūs ir lojalūs darbuotojai, kuriuos jungia bendros vertybės, tikslai ir komandinis darbas!
 
„PakMarkas“ savo veiklą pradėjo 1994 m. su 19 žmonių kolektyvu. Per 25 veiklos metus įmonė išplėtė ne tik savo veiklos sritį, bet ir paaugo darbuotojų skaičiumi: šiuo metu įmonėje dirba apie 200 vadybos, verslo administravimo, ekonomikos, finansų, rinkodaros, poligrafijos, socialinių mokslų ir kitų sričių specialistai.
 
Įmonės darbuotojai – jaunatviški, ambicingi ir iniciatyvūs žmonės, siekiantys mokytis ir tobulėti, todėl „PakMarke" ypatingas dėmesys skiriamas investicijoms į personalo ugdymą. Nuolat vykdomos profesinio mokymo, kvalifikacijos kėlimo programos, organizuojami komandos formavimo seminarai, suteikiama galimybė mokytis ir gilinti užsienio kalbų žinias. Siekdami savo komandoje turėti geriausius darbuotojus, palaikome ryšius su Lietuvos švietimo įstaigomis.
 
Kompanijoje mes suteikiame laisvę ir skatiname darbuotojų iniciatyvą kelti novatoriškas idėjas, kurti naujus projektus ir siekti aukščiausių rezultatų, tai yra – visiems kartu valdyti įmonę. Vertiname darbuotojų pareigingumą, novatoriškumą, siekį nuolat gilinti žinias, sąžiningumą, lojalumą organizacijai. Mes sudarome žmonėms sąlygas siekti karjeros pardavimo, rinkodaros, finansų, projektų valdymo, poligrafijos bei kitose srityse.
 
Šiltus tarpusavio santykius padeda kurti ir bendrovėje jau tradicija tapusios pagrindinės šventės — Šv. Kalėdos bei Vasaros savaitgalio iškyla. Tai pramoginiai renginiai ne tik įmonės darbuotojams, bet ir jų šeimos nariams. Taip pat netrūksta ir kitų progų linksmai kartu pabūti bei pasportuoti.
 
Norintiems tapti „PakMarko“ kolektyvo dalimi kviečiame peržiūrėti šiuo metu siūlomas darbo vietas. Net jeigu šiuo metu darbo pasiūlymų nėra, o Jus sudomino darbas mūsų įmonėje, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu cv@pakmarkas.lt, nurodydami, kokios darbo sritys ar pareigos Jus domina, kad galėtume atsižvelgti į tai, ko pageidaujate ir ką mes Jums galėtumėme pasiūlyti.
 

Asmens duomenų apsaugos politika:

  1. UAB „PAKMARKAS“, į.k. 122590280, buveinės adresas - Minsko pl. 95, Daržininkų k., Nemėžio sen., Vilniaus r., LT-13264 (toliau – Darbdavys) yra asmens duomenų valdytojas ir tvarkys šiuos Kandidato asmens duomenis, kurie pateikti Kandidato anketoje arba Kandidato pateiktame gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške ir pan. darbuotojų atrankos ir įdarbinimo tikslu pagal UAB „PAKMARKAS“ Privatumo politiką ir nebus naudojami kitais tikslais ar kitų organizacijų.

  2. Šių asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – siekis imtis veiksmų duomenų subjekto prašymu prieš sudarant sutartį (BDAR 6 str.1d.(b)p.) arba asmens duomenų subjekto sutikimas, duotas prieš pradedant atrankos procesą (BDAR 6 str.1d.(a)p.).

  3. Asmens duomenys, tvarkomi šiuo tikslu, bus saugomi 3, 6 arba 12 mėnesių (pagal Kandidato pasirinkimą). Suėjus terminui, Kandidato asmens duomenys bus sunaikinti.

  4. Kandidato asmens duomenys bus teikiami darbdavio įgaliotiems asmenims, atsakingiems už darbuotojų įdarbinimą (personalo skyriaus darbuotojams, padalinių vadovams ir kitiems atrankoje dalyvaujantiems Darbdavio darbuotojams), kurie asmens duomenis tvarkys vadovaujantis UAB „PAKMARKAS“ Asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis.

  5. Kandidatas turi teisę:

        5.1.  susipažinti su Darbdavio tvarkomais jo asmens duomenimis;
        5.2.  prašyti ištaisyti netikslius duomenis, ištrinti neteisėtai tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą;
        5.3.  nesutikti su duomenų tvarkymu, kai duomenų tvarkymas vykdomas siekiant teisėtų Darbdavio interesų;
        5.4.  į duomenų perkeliamumą;
        5.5.  pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai;
        5.6. reikalauti ištrinti su juo susijusius duomenis, jeigu šie duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami
               arba kitaip tvarkomi, jeigu darbuotojas atšaukia sutikimą;
        5.7.  pateikti prašymą bet kuriuo metu (prašymas turi būti pateiktas raštu arba el.p. cv@pakmarkas.lt )

   6.  Jeigu Kandidatas turi klausimų, susijusių su jo asmens duomenų saugumu ar privatumu, gali susisiekti el.p. cv@pakmarkas.lt, tel.Nr.              +37052052900, +37052507535 arba kreiptis į Personalo skyrių, adresu Minsko pl. 95, Daržininkų k., Nemėžio sen., Vilniaus r., LT-13264.

   7.  Su UAB „PAKMARKAS“ Asmens duomenų tvarkymo nuostatais (Privatumo politika) galima susipažinti ČIA arba Bendrovės biure pagal            paklausimą.

ParMarkas