KARJERA

Šiandien ieškome šių specialistų: 

Įmonės sėkmės faktorius – profesionalūs ir lojalūs darbuotojai, kuriuos jungia bendros vertybės, tikslai ir komandinis darbas!
 
„PakMarkas“ savo veiklą pradėjo 1994 m. su 19 žmonių kolektyvu. Per 24 veiklos metus įmonė išplėtė ne tik savo veiklos sritį, bet ir paaugo darbuotojų skaičiumi: šiuo metu įmonėje dirba 200 vadybos, verslo administravimo, ekonomikos, finansų, rinkodaros, poligrafijos, socialinių mokslų ir kitų sričių specialistai, iš kurių daugiau nei 64 proc. turi aukštąjį išsilavinimą, o apie 20 proc. šiuo metu studijuoja įvairiuose Lietuvos universitetuose.
 
Įmonės darbuotojai – jaunatviški, ambicingi ir iniciatyvūs žmonės, siekiantys mokytis ir tobulėti, todėl „PakMarke" ypatingas dėmesys skiriamas investicijoms į personalo ugdymą. Nuolat vykdomos profesinio mokymo, kvalifikacijos kėlimo programos, organizuojami komandos formavimo seminarai, suteikiama galimybė mokytis ir gilinti užsienio kalbų žinias. Siekdami savo komandoje turėti geriausius darbuotojus, palaikome ryšius su Lietuvos švietimo įstaigomis, prisidedame prie Karjeros centrų organizavimo universitetuose.
 
Kompanijoje mes suteikiame laisvę ir skatiname darbuotojų iniciatyvą kelti novatoriškas idėjas, kurti naujus projektus ir siekti aukščiausių rezultatų, tai yra – visiems kartu valdyti įmonę. Vertiname darbuotojų pareigingumą, novatoriškumą, siekį nuolat gilinti žinias, sąžiningumą, lojalumą organizacijai. Mes sudarome žmonėms sąlygas siekti karjeros pardavimo, rinkodaros, finansų, projektų valdymo, poligrafijos bei kitose srityse.
 
Šiltus tarpusavio santykius padeda kurti ir bendrovėje jau tradicija tapusios pagrindinės šventės — Šv. Kalėdos bei Vasaros savaitgalio iškyla. Tai pramoginiai renginiai ne tik įmonės darbuotojams, bet ir jų šeimos nariams. Taip pat netrūksta ir kitų progų linksmai kartu pabūti bei pasportuoti ne tik su „savais“, bet ir pasirungti su kitų organizacijų darbuotojais.
 
Norintiems tapti „PakMarko“ kolektyvo dalimi kviečiame peržiūrėti šiuo metu siūlomas darbo vietas. Net jeigu šiuo metu darbo pasiūlymų nėra, o Jus sudomino darbas mūsų įmonėje, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu cv@pakmarkas.lt, nurodydami, kokios darbo sritys ar pareigos Jus domina, kad galėtume atsižvelgti į tai, ko pageidaujate ir ką mes Jums galėtumėme pasiūlyti.
 
* — Siųsdami CV formą, Jūs pateikiate išsamią informaciją apie save, kuri yra įtraukiama į UAB „PakMarkas“ duomenų bazę. Jūsų pateiktų duomenų įsipareigojame neatskleisti jokiems tretiesiems asmenims bei naudoti išimtinai su įdarbinimu mūsų bendrovėje susijusiais tikslais.

ParMarkas