„WASH-OFF“ ETIKETĖS

„Wash-off“ etiketės – tai skaidrios lipniosios etiketės, tinkančios visai grąžintinai stiklo tarai (alaus, gaiviųjų gėrimų ir t. t.).

Mūsų siūlomų „wash-off“ etikečių privalumai:

 • Akį traukiantis išskirtinis dizainas
  Svarbi etikečių savybė – skaidrumas. Dizainą galima paruošti taip, jog atrodys, kad tekstas yra užrašytas tiesiai ant butelio, o etiketės kraštus sumaniai paslėpti.
 • Lengvai nuplaunamos
  Naudojant 1–2 % sodos tirpalą etikečių klijai lengvai nuplaunami nuo butelių 65–80oC temperatūroje. Nesvarbu, kiek laiko ant butelio buvo užklijuota etiketė (mėnesį ar metus) – klijų savybė nusiplauti išlieka ilgai.
 • Atsparios
  Nuplaunamas etiketes būtina klijuoti ant sausų butelių. Vos užklijavus, jos tampa atsparios kambario temperatūros vandeniui ir rasojimui, UV šviesai, temperatūrų svyravimams.
 • Tinka naudoti įprastinėmis plovimo sąlygomis
  „Wash-off“ etiketės neužteršia plovimo mašinų. Jos nelinkusios stipriai susisukti ar susitraukti. Atlikus testus pastebėta, kad KRONES tipo plovimo įrenginyje išplovus 20000 butelių pasiliko vos 10 etikečių. Kitos buvo sėkmingai pašalintos.
 • Draugiškos aplinkai
  Nuplovus, klijai ir dažai lieka ant etiketės, todėl neteršiamas plovimui naudojamas vanduo.

Be skaidrių lipnių ‚,wash-off“ etikečių, taip pat gaminame matines ir blizgias popierines bei etiketes iš polipropileno su nuplaunamais klijais, naudojamas grąžintinai tarai ženklinti.

Klauskite mūsų

Užpildykite užklausos formą ir mes atsakysime į ją artimiausiu metu.