SKALAVIMO PLOVIMO ĮRENGINIAI

Butelių skalavimo įrenginiai. Skalavimui gali būti naudojamas vanduo (taip iš butelio išplaunamos mechaninės priemaišos) arba specialūs skalavimo skysčiai, kai norima sunaikinti bakterijas ir mikroorganizmus. Įrenginiai gali būti komplektuojami taip, kad būtų galima skalauti dvejopai, t.y. naudojant du skalavimo skysčius.

Butelių plovimo įrenginiai: Šie plovimo įrenginiai yra skirti antrinio naudojimo tarai — tiek buteliams, tiek dėžėms plauti. Mūsų siūlomi įrenginiai pritaikyti įvairaus našumo gamybiniam pajėgumui, yra lengvai perderinami skirtingos rūšies buteliams, gali būti surenkami iš atskirų modulių, kuriuos galima pridėti ar išmontuoti pasikeitus gamybinėms apimtims. Be to mes galime integruoti plovimo įrenginį į jau veikiančią pilstymo liniją ir automatizuoti gamybą.

Dėžių plovimo įranga. Kompaktiški įrenginiai skirti plauti įvairių rūšių dėžes nuo skirtingo užterštumo lygio. Dėka reguliuojamų kreipiančiųjų tunelyje, galima plauti įvairaus dydžio dėžes ar paletes. Plovimo įrenginį gali sudaryti įvairios plovimui skirtos zonos: pagrindinės plovimo, skalavimo, dezinfekcijos ar drėgmės nupūtimo. Standartinis įrenginys komplektuojamas su pagrindine plovimo ir skalavimo zona, visi kiti moduliai yra pasirenkami atskirai.

Klauskite mūsų

Užpildykite užklausos formą ir mes atsakysime į ją artimiausiu metu.