SINAMICS DAŽNIO KEITIKLIAI

„Sinamics G110“ — dažnio keitiklis su bazinėmis funkcijomis, labai plačiai pritaikomas pramonėje ir buityje. Ypač kompaktiškas dažnio keitiklis „Sinamics G110“ naudojamas ten, kur naudojama maitinimo įtampa 1-fazė 200-240 V. Sprendimas naudoti šį keitiklį yra itin ekonomiškai naudingas valdant mažo galingumo variklius.

„Sinamics G120“ yra modulinės konstrukcijos dažnio keitikliai, kurie susideda iš įvairių funkcinių elementų. Jie sudaryti iš:

  • valdymo modulio (Control unit — CU);
  • jėgos modulio (Power module — PM).

Šie dažnio keitikliai, kaip universalus sprendimas, ypač tinka automobilių, tekstilės, spaudos, chemijos, vandens pramonės šakose.

„Sinamics G130“ yra šasi išpildymo dažnio keitiklis, kuris puikiai tinka didelio galingumo varikliams valdyti vandens, elektros, chemijos, popieriaus, cemento pramonės ir gamybos įmonėse.

Šie keitikliai pasižymi:

  • kompaktiškumu, moduline ir lengvai prižiūrima konstrukcija;
  • nesudėtingu projektavimu ir konstravimu;
  • aiškiu ir patogiu valdymu.

Spintos konstrukcijos dažnio keitikliai „Sinamics G150“ idealiai tinka kintamo sukimosi greičio pavaroms su kvadratine ir pastovia apkrova sukimo momentu. Gausybė elektrinių ir mechaninių komponentų optimozuoja pavaros sistemos darbą pagal esamas sąlygas. Galimi du spintos konstrukcijos prietaisų variantai. Juos lemia pasirenkami priedai.

Klauskite mūsų

Užpildykite užklausos formą ir mes atsakysime į ją artimiausiu metu.