Paieška

2012-04-08

„PakMarkas“ pripažintas „Metų bendruomeniškiausia įmone 2011“

2012 m. gegužės 8d. Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose (NAVA 2011) UAB „PakMarkas“ įteiktas bendruomeniškiausios metų įmonės apdovanojimas mažų ir vidutinių verslo įmonių kategorijoje. Prizas įteiktas už strateginį bendradarbiavimą su suinteresuotomis grupėmis ir pilietiškumą.
 


Fotografas Kęstutis Kurienius
Apdovanojimą atsiėmė „PakMarko“ valdybos narys Gintaras Kandroška

Šioje nominacijoje apdovanojamos įmonės, kurios labiausiai prisidėjo prie partnerystės su bendruomene ir visuomeninėmis organizacijomis kūrimo: dialogas su vietos bendruomenėmis/NVO priimant verslo sprendimus; ilgalaikės partnerystės su NVO socialinių problemų sprendimo srityje; atsakingo vartotojo ugdymo programos ir pan. Šiemet Bendruomeniškiausios metų įmonės nominacijai buvo pateikta 31 paraiška.

 
Jau penktą kartą Lietuvoje Nacionalinį atsakingo verslo apdovanojimų konkursą inicijuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje bei Ūkio ir Aplinkos ministerijomis. Juo siekiama paskatinti Lietuvos verslo įmones atsižvelgti į šiandienos visuomenės poreikius ir prisidėti prie žmonių, verslo aplinkos, valstybės gerovės.

ParMarkas