Paieška

2011-04-29

UAB „PakMarkas“ įteiktas aplinkosauginės įmonės apdovanojimas

2011 m. balandžio 28 d. Vilniaus universitete vykusiuose Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose UAB „PakMarkas“ buvo įvertinta nominacijoje „Aplinkosauginė įmonė 2010“ smulkių ir vidutinių įmonių kategorijoje. Apdovanojimas skirtas už iniciatyvą ieškant novatoriškų atliekų perdirbimo sprendimų ir brandų požiūrį į verslo poveikį aplinkai.
 
Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose buvo apdovanotos 13 Lietuvos ir užsienio įmonių, prisidedančių prie socialinės gerovės kūrimo ir neigiamo poveikio aplinkai mažinimo. Jau ketvirtus metus konkursą organizavo Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje, bendradarbiaudama su Socialinės apsaugos ministerija. Šių metų renginio globėjas – buvęs LR Prezidentas Valdas Adamkus. Aplinkosaugos nominacijoje nugalėjusių įmonių vadovams prizus įteikė Aplinkos apsaugos ministras Gediminas Kazlauskas.

 

Kęstučio Kurieniaus fotografija

Šių metų renginyje ypatingas dėmesys buvo skiriamas aplinkosaugos temai: domėtasi, kaip įmonėse diegiamos inovacijos, ar naudojamasi atsinaujinančiais energijos šaltiniais, įvertinti tie įmonių strateginiai sprendimai, kuriais siekiama prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo bei darnaus vystymosi.
 
Nuoširdžiai sveikiname visus apdovanojimų dalyvius bei laimėtojus ir džiaugiamės būdami įvertinti tarp kitų socialiai atsakingo verslo kelią pasirinkusių kompanijų.

ParMarkas