Paieška

2010-07-02

„Markem-Imaje“ pristato atnaujintą dažjuostę terminiams spausdintuvams

Šiandien „Markem-Imaje“ praneša pristatanti naują 1100 metrų ilgio dažjuostę, kuri yra pritaikyta tiek „SmartDate 3“, tiek „SmartDate 5“ terminiams spausdintuvams.
 
Nauja standartinė 1100 metrų ilgio dažjuostė terminiams spausdintuvams yra kur kas pranašesnė už ankstesnįjį variantą.


 

 
Palyginus su senąja 600 metrų ilgio dažjuostė „3810“, naujoji dažjuostė „3820“ yra 83%, t.y. net 500 metrų, ilgesnė. Dėl veiksmingesnio gamybos proceso dažjuostė „3820“ išskiria 10% mažiau anglies dvideginio. Be to, dažjuostė „3820“ yra ekologiškesnė, nes ją naudojant atliekų kiekis sumažėja 20% — mažiau įpakavimų ir 50% mažiau plastikinių ričių, ant kurių sukama dažjuostė. Šią ilgesnę juostą naudosite 45% ilgiau ir taip išvengsite dažno dažjuostės keitimo.
 
Klientai, norintys naudoti dažjuostę „3820“, pamatys, kad tai labai paprasta. Nereikės keisti jokių nustatymų, o tik įjungti ir paleisti įdiegimą. Dažjuostė atitinka Pavojingų medžiagų naudojimo apribojimo direktyvos nuostatas.
 
Dėl pagerintos dažjuostės padidėja „SmartDate“ technologijos veiksmingumas, o dėl aukščiausios kokybės ir kartu greičiausio spausdinimo „SmartDate“ technologija pirmauja terminio spausdinimo pramonėje.
 
Apie „Markem-Imaje“
 
Niujorke įsikūrusiai „Dover Group” priklausanti antrinė įmonė „Markem-Imaje“ yra patikima produktų ženklinimui skirtų priemonių gamintoja, siūlanti naujoviškas čiurkšlines, termines, lazerines bei etikečių spausdinimo ir klijavimo sistemas.
 
Daugiau kaip 95 metus veikianti „Markem-Imaje“ kuria visiškai integruotus sprendimus, kurių dėka produktai tampa kokybiškesni ir saugesni, geriau prižiūrimi ir tinkamesni prekybai, juos paprasčiau atkurti ir jie gaminami pagal patobulintą gamybos procesą.
 
Bendrovė „Markem-Imaje“, kurios būstinė yra Bur le Valense, Prancūzijoje, produktų ženklinimui ir kodavimui skirtas priemones tiekia daugiau nei 30 000 klientų. Be to, kad klientams būtų lengviau, „Markem-Imaje“ yra įkūrusi 30 dukterinių įmonių, 6 mokslinių tyrimų ir plėtojimo centrus, keletą įrangos remonto centrų, o jos gamyklos įsteigtos strategiškai patogiose pasaulio šalyse.
 
UAB „PakMarkas“ atstovauja kompanijai „Imaje“ nuo 2001 metų. 2007 metais susijungus dviem įmonėms „Imaje“ ir „Markem“, atsirado nauja įmonė „Markem-Imaje B.V.“.
 
2009 metais įmonė viešai paskelbė, kad UAB „PakMarkas“ yra oficiali didžiausio pramoninio ženklinimo įrenginių gamintojo pasaulyje „Markem-Imaje“ atstovė Lietuvoje ir Latvijoje.

ParMarkas