Paieška

2009-07-16

UAB „PakMarkas“ tapo įmonės „Markem-Imaje“ atstove Lietuvoje ir Latvijoje

UAB „PakMarkas“ atstovauja kompanijai „Imaje“ nuo 2001 metų. Sėkmingo bendradarbiavimo rezultatai pateisino abiejų įmonių lūkesčius ir suteikė naujų galimybių Lietuvos ir Latvijos rinkose.

2007 m. lapkričio mėn. dvi kompanijos – „Imaje“ ir „Markem“ – susijungė, atsirado nauja įmonė „Markem-Imaje B.V.“, kuri yra korporacijos „Dover Corporation“ dalis. Susijungimo tikslas – tapti pasaulinės produktų ženklinimo rinkos lyderiais, siūlyti pažangiausias technologijas ir didžiausią ženklinimo produktų krepšelį.

Įvertinusi darbo patirtį ir ateities potencialą, 2009 metų liepos 15 d. įmonė „Markem-Imaje“ viešai paskelbė, kad UAB „PakMarkas“ yra oficiali didžiausio pramoninio ženklinimo įrenginių gamintojo pasaulyje „Markem-Imaje“ atstovė Lietuvoje ir Latvijoje.

„Vertiname gamintojo pasitikėjimą ir džiaugiamės, kad ir toliau mūsų rinkai galėsime siūlyti didžiausią ženklinimo įrenginių įvairovę, dalintis patirtimi su savo klientais ir teikti pažangiausius ženklinimo sprendimus bei paslaugas”, – sako UAB „PakMarkas“ atstovas.

ParMarkas