Paieška

2009-05-08

Spaudos dieną apdovanotas labiausiai įmonei nusipelnęs darbuotojas

Šių metų gegužės 7 d., minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, buvo apdovanoti labiausiai 2008 metais nusipelnę Lietuvos spaustuvių vadovai ir darbuotojai. Apdovanojimų kategorijoje „Asmenybių pasiekimai“ geriausiu darbuotoju, daugiausiai prisidėjusiu prie įmonės augimo, išrinktas pakavimo ir ženklinimo sprendimų kompanijos „PakMarkas“ Spaudos departamento eksporto ir plėtros direktorius Ronaldas Vaitiekūnas.

R.Vaitiekūnas „PakMarke“ dirba trylika metų. Gilios jo žinios apie fleksografinės spaudos technologiją, domėjimasis inovacijomis ir jų diegimas padėjo įmonei tapti viena didžiausių ir moderniausių aukštos kokybės lipnių etikečių gamintoja Lietuvoje. Skatindamas įmonės plėtrą į užsienio rinkas ir sėkmingai vadovaudamas eksporto skyriui, jis stipriai prisidėjo, kad įmonei atsirastų naujų pakavimo ir prekių žymėjimo galimybių Baltijos šalyse. Net šiuo nelengvu įmonėms laikotarpiu R.Vaitiekūnas nestokoja realaus optimizmo, tiki ir siekia numatytų tikslų.

Kasmetine tradicija tampančius Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimus organizuoja Lietuvos spaustuvininkų asociacija (LISPA).
LISPA prezidentė E. Furman pasakoja, kad komisijai įvertinti ir išrinkti metų darbuotoją nėra paprasta. Lengviau  paskaičiuoti įmonės augimą, pelningumą, eksporto plėtrą – tai, kas matyti iš finansinių ir kt. rodiklių, o įvertinti žmogų ir jo nuopelnus įmonei yra kur kas sudėtingiau.

„Kurdami pagarbos ir dėmesio tradicijas tiems, kurie dirba su meile ir stengiasi pasiekti geriausių rezultatų, mes nuoširdžiai džiaugiamės pateiktais įmonių pasiekimų ir geriausių jų darbuotojų aprašymais“, – dalinasi mintimis LISPA prezidentė E. Furman.

Metų darbuotojo ir kitų spaudos pramonės nominacijų nugalėtojų apdovanojimo ceremonija vyko LR Ūkio ministerijoje. Apdovanojimus teikė viceministras Rimantas Žylius bei Inovacijų ir investicijų departamento direktorė Laimutė Kalinauskienė.

ParMarkas