2009 m.

2009-03-28

„PakMarko“ debiutas tarptautinėje parodoje Automatizacija. Elektronika. Šviesa'09

Prieš 12 metų pirmą kartą Baltarusijoje startavusi tarptautinė specializuota paroda „Automatizacija. Elektronika. Šviesa.“ iki šiol išlieka vienintelė, analogų neturinti paroda. Kasmetinė pavasario pradžioje vykstanti paroda šiemet į pagrindinius Minsko parodų rūmus sutraukė būrį dalyvių ne tik iš Baltarusijos, bet ir iš kitų Europos šalių.

2009 metų parodoje pirmą kartą dalyvavo ir mūsų įmonės Pavarų ir automatizavimo skyrius kartu su partneriais iš „Femsan“ (Turkija) ir „Rexnord“ (Vokietija). Nors parodos lankytojams labiausiai akcentavome kartu dalyvavusių partnerių produkciją – pastovios srovės variklius, servo variklius („Femsan“), reduktorius bei movas („Rexnord“) – taip pat pristatėme kitų mūsų partnerių (,,Motovario”, ,,Italvibras”, ,,Datasensor”) gaminius – sliekinius reduktorius, vibrovariklius, fotodaviklius ir kt.

Kaip ir tikėjomės, įmonės stende apsilankė daugelis kviestų ir su mumis jau dirbančių pramonės įmonių bei dar daugiau naujų, potencialių klientų. Užmezgėme per 200 naujų ryšių, išdalinome daugiau nei 1000 reklaminių lankstinukų. Kadangi Baltarusijos rinka yra viena svarbiausių mūsų skyriaus verslo plėtros krypčių, tikimės, kad dalyvavimas šioje parodoje padės dar geriau išnaudoti eksporto galimybes.

ParMarkas