2009 m.

2009-01-05

„PakMarkas“ pelnė Lietuvos pramonininkų konfederacijos nominaciją Sėkmingai dirbanti įmonė-2008“

Siekdama pristatyti ir pagerbti sėkmingo verslo pavyzdžius Lietuvoje, Lietuvos pramonininkų konfederacija kasmet teikia garbingus „Petro Vileišio vardo“, „Inovacijų prizo“, „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimus. Pastariesiems nominantams įteikta bronzinė skulptūra „Perpetum mobile“.

Nominantams įteikta bronzinė skulptūra „Perpetum mobile“

Šiemet „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimus gavo 40 didelių, vidutinių ir mažų Lietuvoje sėkmingiausiai dirbusių įmonių grupės. Jos buvo vertinamos pagal produkcijos ir paslaugų apimtį (metinės pajamos), pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtį (pagaminta produkcija ar suteiktos paslaugos realizuotos už Lietuvos ribų), darbo našumo rodiklius ir kitus papildomus kriterijus.

Pagrindiniai veiksniai, pelnę „PakMarkui” pripažinimą, buvo naujų technologijų diegimas, investicijos į gamybą ir darbo našumo didinimas.

„PakMarke” instaliuotas tik ketvirtas pasaulyje aplinkai nekenksmingas dešimties spalvų fleksografinis spausdinimo įrenginys.

Naujasis įrenginys ypatingas tuo, kad naudojant unikalią WetFlex Unicure® dažų technologiją pasiekiama itin aukšta atvaizdavimo kokybė. Be to, spausdinimui naudojami patentuoti kokybiški dažai yra ypač draugiški aplinkai – į aplinką neišmetamas šiltnamio efektą sukeliantis anglies dvideginis (CO2). Dažai taip pat saugūs ir higieniniu požiūriu – tinka maisto produktų pakuotėms.

Reikšmingų rezultatų pasiekta ir inžinerinių pakavimo ir ženklinimo sprendimų srityje, iš kurių pagrindiniai yra šie:

  • paleista visiškai automatizuota pieno miltų fasavimo linija;
  • įdiegtas 45.000 b/h našumo etikečių klijavimo įrenginys, skirtas klijuoti etiketes fiksuotoje vietoje ant butelio su orientavimu;
  • sėkmingai pradėta taikyti lazerinio ženklinimo naujos kartos technologija.

„Visoms Lietuvos įmonėms linkiu sėkmės ir toliau ieškant naujų sprendimų, kūrybiškai ir efektyviai išnaudojant atsiveriančias galimybes”, – teigia „PakMarko“ generalinis direktorius Virginijus Gumbaragis.

ParMarkas