2007 m.

2007-02-15

PakMarkas ikinke interneta

Didžiausia Lietuvos integruotų pakavimo sprendimų bendrovė „PakMarkas“ jau apie pusę etikečių spaudos užsakymų priima internetu.
 
Į modernią internetinę ryšių su klientais valdymo sistemą investavusi per 50 tūkst. litų, bendrovė planuoja ne tik greičiau aptarnauti vietinį verslą, bet ir daugiau eksportuoti.
 
„Jau esame įvykdę kelių itin stambių tarptautinių kompanijų užsakymus, kuriuos tvarkėme per savo internetinę aptarnavimo sistemą. Neseniai esame įvykdę Šveicarijoje įsikūrusios kompanijos etikečių spaudos užsakymą. Atspausdinome ir įvykdėme etikečių distribuciją į skirtingas pasaulio šalis. Tokių užsakymų daugėja ir iš kitų Vakarų Europos šalių, tad manome, kad ši sistema paspartins mūsų eksporto plėtrą“, — sako „PakMarko“ generalinis direktorius Virginijus Gumbaragis.
 
Sistema leidžia žymiai pagreitinti etikečių spaudos užsakymo suformavimo ir kliento aptarnavimo laiką. Pasak vadovo, ši sistema bus tobulinama ir plečiama, kad klientas, būdamas bet kurioje pasaulio šalyje, galėtų stebėti, kaip vykdomas jo užsakymas.
 
Dirbti su lietuviais Vakarų kompanijoms patrauklu dėl žemesnių kainų, geros spaudos kokybės ir sprendimų integruotumo — nereikia rūpintis prekių pristatymu.
 
2006 m. „PakMarkas” apyvartą Lietuvoje padidino 8% iki 54 mln. litų. Dukterinė „PakMarko“ bendrovė Latvijoje apyvartą padidino 5% – iki 8,6 mln. litų.
 
„PakMarkas“ pretenduoja gauti ES paramą inovacinėms etikečių gamybos technologijoms diegti. Į spaudos technologijų atnaujinimą bendrovė investuos 8,6 mln. litų.
 
Bendrovė jau įgyvendino pirmąjį investicinio projekto etapą – įsigijo septynių spalvų fleksografinės spaudos įrenginį ir pradėjo apsitraukiančių etikečių gamybą. Antrajame projekto etape bendrovė investuos į didelio formato fleksografinės spaudos įrenginį.

ParMarkas