Paieška

2006-08-07

PakMarkas ES paramą išnaudos naujiems produktams diegti

„Pakmarkui“ skirta 2,48 mln. litų ES parama inovacinėms etikečių gamybos technologijoms diegti. Bendrai į spaudos technologijų atnaujinimą bendrovė investuos 8,6 mln. litų.
 
Investicijos leis rinkai pasiūlyti naujus produktus, kurie suteiks įmonei tvirtesnes pozicijas konkuruojant pakavimo ir ženklinimo rinkoje.
Bendrovė jau įgyvendino pirmąjį investicinio projekto etapą – įsigijo septynių spalvų fleksografinės spaudos įrenginį ir pradėjo masinę apsitraukiančių etikečių gamybą.

„Apsitraukiančios etiketės unikalios tuo, kad tinka praktiškai bet kokios formos butelių ar pakuotės dekoravimui ir leidžia reklamai panaudoti visą pakuotės paviršių, o tai ypač svarbu intensyvėjant konkurencijai kuomet originali indo forma ir spaudos dizainas bei spalvinis išpildymas yra vienintelė priemonė produktui komunikuoti su potencialiu vartotoju“, — teigia Ronaldas Vaitiekūnas, „PakMarko“ Spaudos departamento pardavimo ir rinkodaros direktorius.

Antrajame projekto etape bendrovė investuos į didelio formato fleksografinės spaudos įrenginį, kuris leis pasiūlyti konkurencingesnes kainas dideliems apsitraukiančių etikečių užsakovams. Anot įmonės atstovų, jis leis toliau plėsti jau įsisavintų ir naujų Lietuvos rinkoje spaudos produktų gamybą, diegiant visiškai naują spausdinimo ant plėvelių technologiją.

Dalis investicijų taip pat bus skirtos suremontuoti bei atnaujinti „PakMarko“ gamybos ir administracines patalpas. Planuojama projekto įgyvendinimo pabaiga – 2008 m. liepa, per šį laikotarpį įmonėje bus sukurta 21 nauja darbo vieta.
2005 m. „PakMarko“ apyvarta buvo beveik 50 mln. litų. Pernai bendrovė į spaudos modernizavimą investavo 3,4 mln. litų.
 
Apie UAB „Pakmarkas“:

1994 metais įkurta UAB „PakMarkas“ Lietuvos ir užsienio rinkoms teikia pažangius pakavimo ir prekių ženklinimo sprendimus. Nuo 1995 m. veikia „PakMarko“ dukterinė įmonė Rygoje. 2002 m. rugsėjį „PakMarkas“ įdiegė pagal ISO 9001 standartus sertifikuotą kokybės valdymo sistemą, o 2003 m. spalį — aplinkos apsaugos vadybos sistemą ISO 14001.                                       


PROJEKTĄ REMIA 
LIETUVOS RESPUBLIKA 


PROJEKTĄ IŠ DALIES FINANSUOJA
EUROPOS SĄJUNGA

                                             

ParMarkas