Paieška

2005-03-22

PakMarkas didina spaudos pajėgumus

Pakavimo ir ženklinimo sprendimų bendrovė „PakMarkas“ balandžio mėnesį instaliuos du naujus 3 mln. litų vertės spaudos įrenginius, kurie leis padidinti etikečių spaudos pajėgumus 30%.

Tiekimo sutartį su olandų spaudos įrangos gamintoja „Multi Print Systems BV“ įmonė pasirašė šių metų pradžioje.
“Šiuo metu dirbame pilnu pajėgumu ir visiškai neturime laisvų pajėgumų tolimesniam augimui”, — sako „PakMarko“ rinkodaros direktorius Ronaldas Vaitiekūnas. — „Ši investicija yra dalis įmonės suplanuotų investicijų į tolesnį spaudos paslaugų vystymą ir modernizavimą, kurio tikslas yra užtikrinti aukščiausią mūsų teikiamų produktų ir paslaugų kokybę be jokių išlygų.“

Nauji spaudos įrenginiai yra sukomplektuoti bekrumpliaratinėmis servo pavaromis, be tradicinių lipnių etikečių jie taip pat galės spausdinti naujoviškas apsitraukiančias etiketes, kurios kelia vis didesnį Lietuvos ir kaimyninių šalių gamintojų susidomėjimą.
Pirmieji apsitraukiančių etikečių sprendimą Lietuvoje jau sėkmingai įdiegė bendrovė “Pieno žvaigždės” pieno gėrimams „Miau“ ir „Smilgelė“ ženklinti.

Praėjusiais metais visose Baltijos šalyse veikianti bendrovė pasiekė 49,5 mln. litų apyvartą — 18 proc. didesnę nei 2003-aisiais, kai ji buvo 41,9 mln. litų.

Apie UAB “Pakmarkas”:

1994 metais įkurta UAB “PakMarkas” Lietuvos ir užsienio rinkoms teikia pažangius pakavimo ir prekių ženklinimo sprendimus. Nuo 1995 m. veikia “PakMarko” dukterinė įmonė Rygoje. 2002 m. rugsėjį “PakMarkas” įdiegė pagal ISO 9001 standartus sertifikuotą kokybės valdymo sistemą, o 2003 m. spalį — aplinkos apsaugos vadybos sistemą ISO 14001.

ParMarkas