2004 m.

2004-06-10

Balttechnika'2004 PakMarkui atvėrė duris į naujas rinkas

Pakavimo ir ženklinimo paslaugų bendrovė “PakMarkas” gegužės pabaigoje Vilniuje vykusioje tarptautinėje elektrotechnikos parodoje “Balttechnika 2004” pristatė keletą elektromechaninių naujovių, kuriomis susidomėjo ir įsigyti nusprendė iki šiol apie “PakMarko” veiklą menkai žinojusios statybų sektoriaus įmonės.


Bendrovės atstovai planuoja, kad parodoje užmegzti verslo kontaktai jau šiemet leis “PakMarkui” pradėti aktyvesnę plėtrą elektromechaninių įrenginių sektoriuje, o iš parodoje ir po jos pasirašytų kontraktų dar šiemet gauti apie 0,5 mln. papildomų pajamų.
“Balttechnika 2004” buvo labai naudinga mūsų bendrovei – tiek pagal dalyvių skaičių, tiek ir pagal jų sudėtį. “Pakmarko” elektromechaninių pavarų ir gamybos automatizavimo elementų padalinys parodoje pristatė visus turimus įrenginius: elektros variklius, reduktorius, dažnio keitiklius, žemos įtampos komutavimo elementus ir t.t. Tačiau didžiausio susidomėjimo sulaukė naujovės — vibraciniai varikliai ir movos”, — pasakoja “PakMarko” rinkodaros vadovas Ronaldas Vaitiekūnas.

Anot jo, vibrovarikliais Lietuvoje dar niekas smarkiau neprekiavo, nors jų naudotojų rinka yra didelė. Kompanijai ypač svarbu tai, kad platinamais įrenginiais susidomėjo iki šiol menkai apie “PakMarko” sprendimus žinojusios statybų sektoriaus bendrovės.
“Tiekdami integruotus pakavimo ir etiketavimo sprendimus ilgainiui susidūrėme su vis didėjančia mūsų rinkoje įvairių elektrotechnikos mazgų ir pavarų paklausa. Kaip tik todėl pradėjome prekiauti įvairiomis pavaromis bei susijusia įranga. Dabar šis padalinys generuoja 7-8% “PakMarko” pardavimų, šiemet kartu su bendra įmonės apyvarta šio skyriaus pardavimai irgi kryptingai augs”, — prognozuoja R. Vaitiekūnas.

Bendrovės atstovai pasakojo, kad ypač specializuota “Balttechnikos” paroda atvėrė įmonei kelią į naujus veiklos sektorius, kuriuose plėstis dar yra daug potencialo. Bendrai 2004 m. “PakMarkas” yra suplanavęs apyvartą padidinti apie 15%. Pernai “PakMarko” apyvarta siekė 41,9 mln. litų.

Apie UAB “Pakmarkas”:

1994 metais įkurta UAB “PakMarkas” Lietuvos ir užsienio rinkoms teikia pažangius pakavimo ir prekių ženklinimo sprendimus. Nuo 1995 m. veikia “PakMarko” dukterinė įmonė Rygoje. 2002 m. rugsėjį “PakMarkas” įdiegė pagal ISO 9001 standartus sertifikuotą kokybės valdymo sistemą, o 2003 m. spalį — aplinkos apsaugos vadybos sistemą ISO 14001.

ParMarkas