Naujienos

2019-03-06

Dar vienas „Pakmarko“ žingsnis į švaresnę aplinką

Nuo 2019 metų kovo 1 d. mes nebesiūlome klientams PVC termosusitraukiančios maistinės plėvelės. Tačiau ir toliau prekiaujame nuo šilumos susitraukiančia (termo) plėvele poliolefinu (POF) – aplinkai draugiškesne alternatyva.

Poliolefino maistinė plėvelė skirta įvairiems produktams pakuoti. Ji tinka visų tipų automatiniams ir pusiau automatiniams pakavimo įrenginiams. 

PVC maistinė plėvelė duonai pakuoti buvo vienas pirmųjų, labai sėkmingų „PakMarko“ produktų, kuris 1994 metais sukėlė tikrą vėją Lietuvos rinkoje. 25 metus dirbome su keliais pasaulyje patikimiausiais PVC plėvelės gamintojais, gaminančiais griežčiausius higienos reikalavimus atitinkančią plėvelę.

Tačiau šiandien pastebime, kad šis produktas praranda savo populiarumą. Gamintojai vis dažniau dairosi plėvelių, kurios pasižymi ne tik puikiomis mechaninėmis savybėmis, bet ir mažiau teršia aplinką.

Ateitis priklauso sveikiems produktams ir tvariai pakuotei. Tikime, kad šis mūsų sprendimas paskatins daugiau klientų susimąstyti apie ekologiškesnius ir tvaresnius pakuotės sprendimus.

 

ParMarkas