Naujienos

2018-01-01

„PakMarkui“ – pakuotės kokybę užtikrinantis BRC sertifikatas

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „PakMarkui“ tarptautinė audito kompanija suteikė aukščiausio A lygio BRC Visuotinio pakavimo ir pakuočių medžiagų standarto (angl. Global Standard for packaging and packaging materials) sertifikatą. Sertifikatas užtikrina, kad įmonėje pagamintos etiketės, pakuotės atitinka aukščiausius kokybės ir saugos reikalavimus. 

Kalbėdamas apie pasiekimus ir tolimesnius planus generalinis direktorius Virginijus Gumbaragis teigė,

„BRC visuotinio pakavimo ir pakuočių medžiagų standarto įgyvendinimas – labai svarbus įvykis „PakMarkui“. Tai viena griežčiausių sertifikavimo sistemų, kurios reikalavimų turi laikytis gamintojai, tiekiantys produktus, galinčius tiesiogiai liestis su maistu. Jau daug metų spausdiname etiketes, kurios yra skirtos maisto pramonės įmonėms ir yra antrinės pakuotės dalis. Tačiau mūsų įmonės kryptis yra spausdinti ir etiketes, kurios skirtos tiesiogiai liestis su maistu. Mes nuolat jaučiame klientų susidomėjimą tokia pakuote, todėl šiandien didelį dėmesį skiriame pakavimo plėvelei su spauda spausdinimui.“

Sertifikatą parengė Britų mažmeninės prekybos konsorciumas (angl. British Retail Consortium – BRC) siekiant įvertinti pakuotės gamintojų pajėgumą įvykdyti maisto saugos reikalavimus. Verta paminėti, kad A lygio BRC sertifikatą „PakMarkas“ gavo iš pirmo karto – retai kada įmonėms tai pavyksta.

Atsisiųsti sertifikatą.

ParMarkas