Naujienos

2017-06-22

Tapome vieninteliu „Siemens” partneriu

Šių metų kovo mėnesį „PakMarkas“ tapo oficialiu Vokietijos gamintojo „Siemens“ reduktorių aptarnavimo, garantinio ir pogarantinio remonto partneriu Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Įmonei įteiktas „Siemens Service Delivery Partner” sertifikatas.

Iki šiol „Siemens“ neturėjo oficialaus serviso partnerio Baltijos šalyse.

Pavarų ir automatizavimo skyriaus vadovas Eimantas Daunoras pasakoja, kad ši paslauga įmonėms leidžia išvengti gamybos prastovų dėl įrangos gedimų, taupo jų brangų laiką ir sumažina logistikos kaštus.
„Anksčiau remontuoti reduktorius siųsdavome į Vokietiją, o tai užtrukdavo iki poros savaičių. Šiandien šią paslaugą atliekame savo įmonėje per 1 ar 2 dienas,“ – pabrėžė E. Daunoras.

Siemens kompanijos reduktoriais „PakMarkas“ prekiauja jau daugiau kaip 20 metų, todėl tapimas oficialiu partneriu yra gana natūralus žingsnis. Kaip ir visos didelės kompanijos, prieš suteikdama sertifikatą „Siemens“ įsitikino, kad įmonė turi visą reikalingą įrangą ir kvalifikuotų darbuotojų. Todėl tam buvo ruoštasi iš anksto – investuota į darbuotojų mokymą, profesinį jų tobulėjimą. Visą privalomą įrangą darbams atlikti, kurios vertė yra apie 50 000 eurų, „PakMarkas“ įsigijo dar 2013 m.

„Pradėję teikti šią paslaugą, užpildėme labai paklausią nišą rinkoje. Be galo džiaugiamės, kad didžiausia pasaulyje elektronikos kompanija parodė pasitikėjimą mūsų įmone ir įvertino bendro darbo rezultatus,“ – sakė E. Daunoras.

2017 m. 5 mėnesių „PakMarko“ prekyba pavaromis ir automatizavimo elementais augo 72 proc. ir siekė 1,3 mln. eurų. Eksportas per 2017 m. didėjo dvigubai, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2016 m.

ParMarkas