2004 m.

2004-01-15

PakMarko apyvarta paaugo daugiau nei 8 proc.

Lietuvos ženklinimo ir pakavimo sprendimų įmonės “PakMarko” apyvarta per 2003 m. pasiekė 41,9 mln. litų ir buvo 8,6 proc. didesnė nei praėjusiais metais.

2002 m. “PakMarko” pakavimo medžiagų, pakavimo ir ženklinimo įrenginių bei lipnių etikečių pardavimai siekė 38,6 mln. litų. Šiais metais “PakMarkas” yra suplanavęs apyvartą padidinti apie 15%.

„Praėję metai mūsų bendrovei buvo ypatingi, kadangi įmonės veikla buvo reorganizuota iš esmės. Sutelktai dirbdamas kolektyvas įveikė iškilusius sunkumus, ir „PakMarko“ apyvarta didėjo 8%, o pelnas netgi dar daugiau“- metus apibendrino įmonės rinkodaros direktorius Ronaldas Vaitiekūnas.

2003 m. spalį “PakMarkas” sertifikavo savo aplinkos apsaugos vadybos sistemą pagal ISO 14001, kuri leis įmonei sutaupyti energijos, gamtos išteklių ir žaliavų, o pakartotinis jų perdirbimas leidžia bendrovei netgi papildomai uždirbti.
“PakMarko” pozicijas vidaus bei eksporto rinkoje stiprino investicijos į modernias technologijas, tarp kurių galima ypač išskirti “pirmąją Rytų Europoje “Du Pont” “Cyrel FAST” spaudos formų gamybos liniją – ekologiškiausią ir našiausią technologiją šiuo metu pasaulyje.
2004 m. bendrovė numato gamybos investicijoms skirti per 4 mln. Litų, kurie užtikrintų sėkmingą augimą ateityje Lietuvos ir Europos rinkose.

Apie UAB “Pakmarkas”:

1994 metais įkurta UAB “PakMarkas” Lietuvos ir užsienio rinkoms teikia pažangius pakavimo ir prekių ženklinimo sprendimus. Nuo 1995 m. veikia “PakMarko” dukterinė įmonė Rygoje. 2002 m. rugsėjį “PakMarkas” įdiegė pagal ISO 9001 standartus sertifikuotą kokybės vadybos sistemą. 2003 m. spalį įmonė sertifikavo aplinkos vadybos sistemą pagal ISO 14001 reikalavimus.
“PakMarko” interneto puslapis ir naujienų archyvas – www.pakmarkas.lt.

ParMarkas