2003 m.

2003-09-18

PakMarkas jau skina ES užsakymus

Lietuvos pakavimo ir ženklinimo sprendimų kompanija „PakMarkas“ laimėjo Airijos spausdinimo paslaugų bendrovės “AC Tape” užsakymą pagaminti lipnių etikečių už daugiau nei 600.000 litų. Bendrovė ketina įgyvendinti užsakymą per porą mėnesių.

„Tai didžiausias vienos rūšies etikečių užsakymas per visą mūsų gyvavimo istoriją“, — teigia įmonės rinkodaros direktorius R. Vaitiekūnas. — „Maža to, tai yra bandomasis užsakymas, kuris sudaro trečdalį metinio kiekio. Turime realias galimybes laimėti 2 metų kontraktą tiekti etiketes šiam klientui“.

Anot bendrovės rinkodaros direktoriaus, tai tik pirmosios kregždės, leidžiančios bent kiek suvokti, kokie kontraktai Lietuvos bendrovių laukia įstojus į Europos Sąjungą. 

“Konkursą tiekti etiketes Airių spaustuvei laimėjome pasiūlę geriausią kainos ir kokybės santykį. Tiesa, šiuo konkrečiu atveju „PakMarkui“ padėjo dar ir tai, kad airiai turi susidarę labai palankią nuomonę apie lietuvius ir jų požiūrį į darbą. Neabejojame, kad surasime savo nišą Vakarų Europos rinkoje”, — apie netolimas perspektyvas kalba “PakMarko” rinkodaros direktorius.

„PakMarkas“ jau du kartus iš eilės yra laimėjęs trijų metų ilgalaikio tiekimo sutartį su bendrove „KRAFT Foods“. Vienas pagrindinių faktorių, lemiantis “PakMarko” sėkmę ir atveriantis kelius į Europos Sąjungos bendrovių konkursus – nuolatinės investicijos į technologijų ir procesų tobulinimą. Bendrovė šiais metais jau investavo 4 mln. litų į naujausias technologijas. Be to šių metų spalio mėnesį įmonė ketina sertifikuoti savo aplinkos vadybos sistemą pagal ISO 14000 reikalavimus.

Apie UAB “Pakmarkas”:

1994 metais įkurta UAB “PakMarkas” Lietuvos ir užsienio rinkoms teikia pažangius pakavimo ir prekių ženklinimo sprendimus. Nuo 1995 m. veikia “PakMarko” dukterinė įmonė Rygoje. 2002 m. rugsėjį “PakMarkas” įdiegė pagal ISO 9001 standartus sertifikuotą kokybės valdymo sistemą.

ParMarkas