Paieška

2003-08-26

PakMarkas į naują etikečių spausdinimo įrangą investuoja-3 mln. litų

Lietuvos pakavimo ir ženklinimo sprendimų kompanija „PakMarkas“ tęsia šiemet suplanuotas investicijas ir iš italų bendrovės “Omet” įsigyja naują etikečių spausdinimo įrangą. Ji bus instaliuota kitų metų vasarį ir bendrovei kainuos 3 mln. litų.

Įsidiegęs modernią etikečių spausdinimo įrangą “PakMarkas” galės klientams pasiūlyti dar aukštesnės kokybės etiketes per trumpesnį laiko tarpą, taip pat sumažės eksploatavimo kaštai, nes naujas įrenginys bus lankstesnis ir lengviau suderinamas skirtingų etikečių spaudai. 

“Investuodami į naujausią etikečių spausdinimo įrangą išlošiame ne tik savo verslui, bet ir aplinkai. Ši investicija leis sumažinti gamybinių atliekų kiekį daugiau nei 4 kartus, spausdinimui bus naudojami tiek vandeniniai, tiek ultravioletinėje šviesoje polimerizuojami dažai”, — sako “PakMarko” rinkodaros departamento direktorius Ronaldas Vaitiekūnas.

Naujoji įranga leis “PakMarkui” dar greičiau vykdyti įvairių maisto pramonės ir kitų plataus vartojimo prekes gaminančių bendrovių užsakymus, kadangi naudojama cilindrų-rankovių sistema leidžia sutrumpinti paruošimo naujam užsakymui laiką vidutiniškai du kartus. 

“Su nauja įranga praktiškai galėsime spausdinti ant bet kokios medžiagos – nuo pačios ploniausios sintetinės plėvelės iki storo kartono. Mūsų klientai galės rinktis etiketes ir pakuotes ant įvairių medžiagų. Tai bus ypač naudinga gėrimų bendrovėms, mėsos gamintojams, tiems, kam naujoviškas, dar nematytas įpakavimas ir etiketės suteikia tiesioginių konkurencinių pranašumų rinkoje”, — sako R. Vaitiekūnas.

Planuojama, kad investicija į naują etikečių spausdinimo įrangą atsipirks per 3-4 metus.

Ši investicija yra dalis šiemet “PakMarko” suplanuotų 4 mln. litų sumą viršijančių investicijų į naujausias technologijas. Birželio pabaigoje „PakMarkas“ pasirašė 1,35 mln. vertės investicijų sutartis pirkti unikalią “Du Pont” “Cyrel FAST” spaudos formų gamybos liniją ir BARCO lazerinio graviravimo mašiną su moderniausia programine įranga.

Apie UAB “Pakmarkas”:

1994 metais įkurta UAB “PakMarkas” Lietuvos ir užsienio rinkoms teikia pažangius pakavimo ir prekių ženklinimo sprendimus. Nuo 1995 m. veikia “PakMarko” dukterinė įmonė Rygoje. 2002 m. rugsėjį “PakMarkas” įdiegė pagal ISO 9001 standartus sertifikuotą kokybės valdymo sistemą.

ParMarkas