Pakavimo ir ženklinimo sprendimai > Spauda > Juosiamosios etiketės

JUOSIAMOSIOS ETIKETĖS

Juosiamosios etiketės – tai naujausias ženklinimo būdas, skirtas būtent tiems gamintojams, kurie ieško taupių ir nestandartinių sprendimų. Išskirtinė pakavimo koncepcija pradėta naudoti 1998 metais. Dėl plačių dizaino ir reklamos galimybių bei vertingų praktinių savybių ji sparčiai populiarėja maisto, farmacijos, tekstilės ir kitose pramonės šakose.

Ideali reklaminė etiketė
Juosiamoji etiketė nuo lipnios skiriasi tuo, kad ji ne lipdoma prie produkto, o tvirtai aplink jį apjuosiama ir sulydoma terminiu būdu per tiksliai nustatytą vietą. Visa etiketė gali būti 100 proc. išnaudota rinkodaros tikslais. Aukštos kokybės spauda atskleidžia pakuotės išskirtinumą ir daro Jūsų prekės ženklą puikiai matomą.

Produktų surišimas
Juosiamoji etiketė tarnauja ir kaip pakuotės apsauga. Gamintojai, naudojantys naują ženklinimo būdą, gali būti ramūs, kad apjuosti du, keturi, šeši ir net daugiau produktų liks tvirtai surišti viso transportavimo metu, o pačios pakuotės prekių lentynas pasieks sveikos ir nepažeistos.

Juosiamųjų etikečių apjuosimo įrenginiai

„PakMarkas“ yra oficialus olandų kompanijos „Bandall“, gaminančios juosiamųjų etikečių apjuosimo įrenginius, atstovas. Itin didelis įrenginių asortimentas suteikia galimybę išsirinkti labiausiai Jūsų produktui tinkamą modelį – nuo paprasto rankinio iki instaliuojamo pakavimo linijose, mažo ar didelio našumo. Prie įrenginių galima integruoti ženklinimo spausdintuvus produktų galiojimo terminams, barkodams ir kitai būtinai informacijai spausdinti.
Juosiamų etikečių įranga

Klauskite mūsų

Užpildykite užklausos formą ir mes atsakysime į ją artimiausiu metu.