Pakavimo ir ženklinimo sprendimai > Apie mus > Duomenų tvarkymo politika

DUOMENŲ TVARKYMO POLITIKA

 

INFROMAVIMAS APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Informuojame, kad Jums pateiktas kvietimas dalyvauti UAB „Pakmarkas“ organizuojamame renginyje, naudojant Jūsų asmens duomenis gautus tiesiogiai iš Jūsų darbdavio arba Jūsų - kaip verslo subjekto darbuotojo/atstovo, vykdant įprastą verslo komunikaciją tarp verslo subjektų.

DĖMESIO: Užpildžius pateiktą Registracijos formą ir paspaudus joje nurodytą mygtuką „Sutinku/Pateikti“ – Jūs duosite savo sutikimą UAB „Pakmarkas“ tvarkyti Jūsų asmens duomenis žemiau nurodytiems tikslams ir sąlygomis.

AD kategorijos

  • vardas ar/ir pavardė
  • e-elektroninio pašto adresas
  • telefono numeris
  • darbovietės pavadinimas ir einamos pareigos

AD rinkimo tikslas

Tiesioginė rinkodara (dalyvavimas renginiuose bei naujienlaiškių gavimas)

AD tvarkymo teisinis pagrindas

Duomenų subjektas davė sutikimą, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vienu ar keliais konkrečiais tikslais (BDAR 6 str. 1 d (a) p.);

Iš kokių šaltinių renkami AD

Pateikiami AD subjektui atlikus registraciją į renginį (pateikus pranešimą per tinklapį ar elektroniniu paštu)

AD tvarkymo terminas

AD subjektą identifikuojantys duomenys saugomi 3 (tris) mėnesius po renginio pabaigos, o vėliau AD anonimizuojami į statistinius duomenis, kurie tvarkomi 12 (dvylika) mėnesių.

AD perdavimas į trečias šalis ar kitiems asmenims

AD nebus perduodami į trečias šalis.

AD duomenis bus renkami automatizuotu būdu, naudojant Google Docs registracijos formą. Prašome papildomai susipažinti su Google LLC taikoma privatumo politiką https://policies.google.com/privacy?hl=lt#about

Primename, kad Jūs turite teisę - bet kada atšaukti duotą UAB „Pakmarkas“ sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo aukščiau nurodytais tikslais, pagal raštišką paklausimą gauti informaciją apie UAB „Pakmarkas“ tvarkomus Jūsų asmens duomenis, teisę ištaisyti tvarkomus asmens duomenis ar sustabdyti jų tvarkymą, prašyti pašalinti Jūsų tvarkomus asmens duomenis.

Savo pranešimus galite pateikti: el. paštu: info@pakmarkas.lt ar paštu adresu: Minsko pl. 95, Daržininkų k. Nemėžio sen. Vilnius LT-13264 su nuoroda „Asmens duomenų apsauga“.Visos teisės saugomos UAB „PakMarkas”. Visas turinys (tekstas, nuotraukos, grafiniai elementai ir svetainės dizainas) yra saugomas pagal autorių teisių ir kitus intelektinės nuosavybės įstatymus. Be UAB „PakMarkas“ leidimo griežtai draudžiama naudoti ir platinti interneto svetainėje www.pakmarkas.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse. Turinys negali būti kopijuojamas komerciniam naudojimui ir platinimui, keičiamas ar pakartotinai skelbiamas kitose svetainėse.

Visi logotipai ir ženklai, naudojami šioje svetainėje, yra apsaugoti.


ParMarkas